Analizy - założenia | Dariusz Francuz

Dariusz

Francuz

Analizy – założenia

Napisany 02 Lip 2013 in Akcje, Analizy, Kontrakty terminowe | 0 comments

W tym dziale będą dostępne analizy kontraktów terminowych oraz akcji notowanych na  Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W swoich analizach opieram się na klasycznej analizie technicznej oraz doświadczeniu nabytym podczas inwestowania swoich prywatnych środków finansowych.

Wszystkie analizy i wypowiedzi przedstawione na stronie zostały sporządzone z dołożeniem najwyższej staranności oraz najlepszej dostępnej wiedzy.

Treści dostępne pod adresem http://dariuszfrancuz.pl są zamieszczone wyłącznie w celach informacyjno-edukacyjnych, a poszczególne teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autora.  Niniejszy strona w żadnym stopni nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte na stronie informacje nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego. Właściciel strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści, w szczególności nie wskazuje konkretnych spółek w celach zainwestowania, ani nie zachęca do inwestowania w ogóle.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje działań użytkowników podjęte na podstawie lektury serwisu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji. W szczególności autor dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści, szczególnie dane liczbowe, były poprawne. Należy rozumieć, że są one przetwarzane i prezentowane automatycznie przez oprogramowanie serwisu, dlatego w razie wystąpienia błędu może upłynąć trochę czasu zanim zostanie on poprawiony.